Pētījums

Reelight ir drošība

Eksperimentā tika veikts ar divām dažādām velosipēdistu grupām 2000 velosipēdistu / dalībnieku lielumā.

Eksperimenta 1. grupas dalīnieku velosipēdi tika aprīkoti ar Reelight velo gaismām. Savukārt, 2. grupas velosipēdi bija - bez Reelight velo gaismām.

Katru mēnesi, 12 mēnešu garumā, tika veikti negadījumu skaita apkopojumi abām testā iekļautajām grupām. Dalībniekiem tika uzdoti arī dažāda veida testa jautājumi un regulāri jāaizpilda speciālas anketas. Testa jautājumi tika veidoti lai no dalībnieku, kuri testa laikā iekļuva negadījumā, testa rezultātu atbidldēm būtu iespējams izanalizēt negadījumu rašanās cēloņus.

Reelight SL100 Magnetic lights rear frictionless mounted

Rezultāti un secinājumi

 • Vidējais negadījumu skaits ar Reelight velo gaismām aprīkotajai testa grupai bija par 32% mazāks kā testa grupai kuru velosipēdi netika aprīkoti ar velo gaismām.
 • 85 % kontroles grupas dalībnieku piedaloties satiksmē ar velosipēdiem kuri tika aprīkoti ar velosipēda gaismām jutās "drošāk" vai pat "daudz drošāk" izmantojot Reelight bezbateriju gaismas.
 • Pētījuma rezultātā var secināt, ka velosipēda gaismām ir ne tikai pozitīva emocionļa ietekme, bet arī fiziski samazinās negadījumu skaits satiksmē.
 • Nepieciešamais drošai velosatiksmei

   

  Piedalies Facebook aptaujā arī Tu.

  Klikšķini šeit, lai iesniegtu savu balsojumu.

  Un KĻŪSTI IEVĒROJAMS uzsākot kustību ar velosipēdu !


  Green Lemon SIA  •   reelight@reelight.lv   •   Nometnu iela 26, LV-1048, Riga, Latvia

  Visit us in Facebook