Produkti

 

 

 

Reelight.lv SL 100 Reelight.lv SL 100

SL 100 Flash

Reelight SL100 velosipēdu magnētu gaismas mirgo velosipēdam esot kustībā un izdziest velosipēdam apstājoties. Zibšņu skaits minūtē ir atkarīgs no velosipēda pārvietošanās ātruma. Piemēram, braucot ar vidējo ātrumu 20 km/h, SL100 lampiņa mirgos aptuveni 300 reizes minūtē.

 

 

 

Reelight.lv SL 120 Reelight.lv SL 120

SL 120 Power Backup

Reelight SL120 velosipēdu magnētu gaismas mirgo velosipēdam esot kustībā un tam apstājoties, LED gaismas diodes turpina mirgot vēl vairākas minūtes, izmantojot kondensatorā uzkrāto enerģiju.

* Aprīkojot velosipēdu ar SL120 komplektu, pirmajā braucienā nepieciešamas vismaz 15 minūtes, kamēr velo gaismas sāks darboties vēlamajā režīmā.

 

 

 

Reelight.lv SL 150 Reelight.lv SL 150

SL 150 Steady Light

Reelight SL150 magnētu gaismas spīd pastāvīgi velosipēdam esot kustībā un izdziest tam apstājoties.

 

 

 

 

Reelight.lv Extended

Jaunums - SL 550 Steady Light stūrei

SL550 iedegas velosipēdam esot kustībā un deg pastāvīgi un ir paredzētas uzstādīšanai uz stūres. Priekšrocības - ērta uzstādīšana, nelieto baterijas, plašāks gaismas atdeves laukums. Gaisma iedegās velosipēdam uzsākot kustību.

 

 

 

Reelight.lv Extended

Jaunums - SL 500 Flash Light sēdekļa stutei

Reelight SL500 velosipēdu magnētu gaisma mirgo velosipēdam esot kustībā un izdziest velosipēdam apstājoties. Gaismu paredzēts uzstādīt uz sēdekļa stutes. Priekšrocības - ērta uzstādīšana, nelieto baterijas, plašāks gaismas atdeves laukums. Gaisma mirgo kamēr tavs velosipēds atrodas kustībā.

 

 

 

Reelight.lv Compact

Īsais stiprinājums - Compact

Reelight Compact velosipēdu magnētu gaismu komplekts ir paredzēts velosipēdiem ar V-bremzēm, jeb aploku bremzēm.

 

 

 

Reelight.lv Extended

Pagarinātais stiprinājums - Extended

Reelight Extended velosipēdu magnētu gaismu komplekts ir paredzēts velosipēdiem ar disku, vai rolleru bremzēm (maksimālais diska diametrs: 160 mm).

 

 

 

 

 

Noskaties video

Reelight SL100 Demo Stends

 

Velosipēda diožu gaismas no magnētiem, kuri ir piestiprināti velosipēda spieķiem, ir piestiprinātas ar 1-3 mm lielu atstarpi, tādēļ pārveitošanās laikā nerodas berze. Kā rezultātā Reelight diožu magnētu gaismas neatstāj nekādu iespaidu uz velosipēda pārvietošanās dinamiku.


Green Lemon SIA  •   reelight@reelight.lv   •   Nometnu iela 26, LV-1048, Riga, Latvia

Visit us in Facebook