Jautājumi un Atbildes
par darbības principiem

 

Cik ilgi manas velosipēda lampas darbosies?

Visi modeļi ir aprīkoti ar LED spuldzītēm kuru mūža ilgums pārsniedz 100,000 stundas. Savukārt ārējais apvkalks ir īpaši izstrādāts lai būtu nodilumizturīgs ar kalpošanas laiku līdz pat 7 gadiem. Velosipēda magnētu darbības mūžam nav ierobežojuma.

Kā SL100 modelis darbojas?

SL100 mirgo tiklīdz tu esi kustībā. Zibšņu skaits minūtē ir atkarīgs no tava pārvietošanās ātruma. Ar vidējo ātrumu, piemēram, 20 km/h, SL100 lampiņa zibsnīs ap 300 reizēm minūtē.

Kā SL120 modelis darbojas?

SL120 sāk mirgot uzsākot kustību ar velosipēdu un turpina darboties vēl līdz pat dažām minūtēm pēc apstāšanās. Tas ir pteicoties lampiņā iebūvētajam kondensatoram kurš brauciena laikā ir uzkrāj enerģijas lādiņu. Tāpēc uzstādot pilnīgi jaunu Sl120 modeli, pirmajā braucienā var paiet līdz pat 10-15 minūtēm līdz velo gaismas sāks darboties optimālā darba režīmā.

Kā darbojas SL150 modelis?

SL150 velo LED gaismu modelis spīd velosipēdam esot kustībā, kas nenoliedzmi pievērš apkārtējo satiksmes dalībnieku uzmanību kā diennakts tumšajā, tā gaišajā laikā.

Kādas ir atsķirības starp 'Compact' un 'Extended' versijām?

'Compact', jeb 'Īsā' versija ieteicama velosipēdiem ar V-veida bremzēm. 'Extended', jeb 'Pagarinātā' versija ir piemērota velosipēdiem ar disku bremzēm (līdz pat 160 mm diametrā).

Kāpēc SL120 gaisma neturpina darboties kad velosipēds apstājas?

Pirmkārt, lai Reelight SL120 riteņu gaismas darbotos kā paredzēts, velo lampiņa ir jāauzstāda vadoties pēc iepakojumā atrodamās instrukcijas. Ir svarīgi ievērot, lai attālums starp velosipēda lampu un velosipēda spieķos uzstādīto magnētu nepārsniegtu 3 mm. Kā arī, otrkārt - atceries, ka pilnīgi jaunas velosipēda gaismiņas SL120 modelim ir piegādātas neuzādētā formā. Tas savukārt nozīmē, ka tās pirmajā lietošanas reizē sāks normāli funkcionēt pēc 10-15 minūšu ilga brauciena līdz kapacitators būs uzlādējies.

Kādu tipu velosipēdiem iespējams uzstādīt Reelight magnētu gaismas?

Reelight magnētu gaismas iespējams uzstādīt - bērnu, pusaudžu, pilsētas, kalnu (MTB), komforta, tūristu, BMX, pludmales, kā arī trīsriteņu velosipēdiem. Taču, gadījumā ja lampiņu uzstādīšana ir problemātiska, sazinieties ar veikalu, kurā produkts tika iegādātas (mūsu sadarbības partnerus var atrast sadaļā "Partneri"). Nepieciešamības gadījumā rakstiet mums uz info@reelight.lv - un mēs palīdzēsim.

Manam velosipēdam ir rolleru / disku bremzes

Šādā gadījumā tev ir jāizvēlas Reelight 'Extended' bezbateriju LED gaismu komplekts, jeb "Pagarinātā" versija, kurai ir īpaši pagarināti stiprinājumi un gaismas statīvs. Līdz ar to tavas velosipēda gaismas var "pārstiepties" pāri disku bremzēm. Pagarinātajām versijām līdzi nāk arī pagarināti magnētu stiprinājumi spieķos.

Kādu stiprinājumu izvēlēties 'Compact', vai 'Extended' ?

'Compact', jeb 'Īsā' versija ieteicama velosipēdiem ar V-veida bremzēm. 'Extended', jeb 'Pagarinātā' versija ir piemērota velosipēdiem ar disku bremzēm (līdz pat 160 mm diametrā).

Kādiem velosipēdiem var uzstādīt Reelight magnētu gaismas ?

Reelight magnētu gaismas iespējams uzstādīt gandrīz visiem velosipēdiem - bērnu, pusaudžu, pilsētas, kalnu (MTB), komforta, tūristu, BMX, pludmales un pat trīsriteņu velosipēdiem.

Jautā - mēs atbildēsim

 

 

Reelight foto albums

Green Lemon SIA  •   reelight@reelight.lv   •   Nometnu iela 26, LV-1048, Riga, Latvia

Visit us in Facebook